Напишіть будь ласка характеристику яви і павлуши. З книги Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ява: непостійний, мрійливий, любить пригоди, енергійний, добрий, непосидючий, сміливий, відчайдушний, ініціатор їхніх пригод з Павлушею, бешкетник, сумлінний, організований. Павлуша: найкращий друг Яви, врівноважаний, спокійний, посидючий, талановитий, любив малювати, мріяв бути льотчиком.