Напишіть будь ласка міні-проект "Професія дощового черв"яка".Мені дуже потрібно для природознавства.Наперед дякую!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Було доведено, що дощовим черв'якам і грунтової мікрофлори належить головна роль у розкладанні органічних речовин, що потрапили в грунт, в збагаченні її гумусом і всіма іншими елементами живлення рослин, піднімається з глибинних шарів землі кореневою системою. Ці тварини є головними поліпшувачами грунту, і функція їх ніким і нічим не може бути компенсована повністю. Наявність черв'яків у грунті - показник її родючості і здоров'я. Природно, цей показник безпосередньо пов'язаний з кількістю органічної речовини, що попадає в грунт.