Напишіть будь ласка твір чим саме мені подобається Тіна Кароль!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безумовно, Тіна Кароль - дуже талановита співачка! Вона досягла свого успіху завдяки власним старанням. Тіна намагалась бути сильною, сміливою та відважною. І їй це вдалось! Якби не її старання, вона не змогла б стати відомою, не зайняла б місце у кріслі тренера на проекті "Голос Діти". Тіна Кароль має чудовий голос, який захоплює і зачаровує. Я хотіла(в) б бути схожою на Тіну!