Напишіть будь-ласка твір (на 10-15 речень) "Рятувальник-професія героїчна".Дякую!
Напишіть будь-ласка твір (на 10-15 речень) "Рятувальник-професія героїчна".
Дякую!
Ответ(ы) на вопрос:
Професія рятувальника на мою думку – це одна із найблагородніших професій. Адже рятувальники щомиті готові вступити у двобій з небезпекою. Люди цієї мужньої професії часто ризикують власним життям заради того, щоб захистити найбільшу цінність нашої держави – людей, а значить саму державу – Україну, яка у кожного з нас у душі, і якій кожен із нас повинен допомогти в її становленні.В своєму творі я хочу зупинитися на професії пожежника-рятувальника. В нашій державі працює служба порятунку, яка будь-якої миті готова прийти на допомогу. Щоб ці люди могли справно нести свою службу, потрібна міцна матеріально-технічна база. Адже саме від неї залежить якість порятунку. Рятувальники покликані виконувати свій професійний та громадський обов’язок – оберігати життя людей та народне майно.Якось, по телебаченню транслювали дуже зворушливу подію, яка відбулася в одному з міст України. На високе дерево, біля житлового будинку, вилізло маленьке сіре кошеня. І от, забравшись на саму верхівку, воно жалібно нявчало, та боялося спуститися донизу. Просидівши більше доби на верхівці дерева, бідолашна тваринка зовсім знесиліла і зголодніла. Перехожі зупинялися біля дерева, але ніхто не зміг вилізти на таку височінь. А вітер з кожною хвилиною все сильнішав, розхитуючи дерево. Тоді комусь з перехожих спало на думку викликати пожежників. І допомога не забарилася. Через декілька хвилин черговий наряд прибув на місце пригоди, розгорнув велетенську драбину, і «бранця» було врятовано.Маленький сірий клубочок сидів на долоні пожежника, який спускався вниз по драбині, а внизу вже звучали оплески дітей, та схвальні вигуки дорослих. Герой-рятівник і тут прийшов на допомогу, рятуючи життя живої істоти.