Напишіть будьласко повідомленя про якусь тваринку антарктиди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
БІЛИЙ ВЕДМІДЬ        Білі ведмеді мешкають серед снігів і льодовиків. Проте ведмеді там не мерзнуть – їх зігріває тепле хутро і жирок.      Білу шубку ведмеді вибрали не випадково. Вона маскує їх при полюванні на моржів, морських зайців, риб і тюленів. Адже сніг теж білий!     Білий ведмідь – чудовий плавець. Частенько запливає далеко-далеко в море.      Трохи підрісши, ведмедята вирушають з мамою бродити сніговими пустелями в пошуках їжі.