Напишіть буль ласочка 5 цитат видатних людей про українську мову)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи. В. Сосюра(видатний український поет) І найперше було Слово І розмовляли квіти І цвів мак Україною І йшли віки І були українці І створилося Слово Українське... С. Сапеляк (український поет, прозаїк, публіцист, літературознавець, правозахисник, громадський діяч)