Напишіть формули мінеральний солей йони я ких є в мінеральних водах (будь яких) напишите формулы минеральных солей, йоны которых есть в минеральных водах 40 БАЛЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
NaHCO3 - Натрій гідрогенкарбонат КНСО3 - Калій гідрогенкарбонат Са(НСО3)2 -Кальцій гідрокарбонат Mg(HCO3)2 - Магній гідрокарбонат NaCl - Натрій хлорид KCl - Калій хлорид CaCl2 - Кальцій хлорид MgCl2 - Магній хлорид NaKSO4 Натрій-Калій сульфат MgSO4 - Магній сульфат