Напишіть формули речовин, які складаються з : а) одного атома Гідрогену, одного атома Нітрогену, трьох атомів Оксигену. б) двох атомів Натрію, одного атома Сульфуру, чотирьох атомів Оксигену. в) одного атома Плюмбуму, одного ат...

Напишіть формули речовин, які складаються з : а) одного атома Гідрогену, одного атома Нітрогену, трьох атомів Оксигену. б) двох атомів Натрію, одного атома Сульфуру, чотирьох атомів Оксигену. в) одного атома Плюмбуму, одного атома Карбону, трьох атомів Оксигену.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наверно так: HNO3 Na2SO4 PbCO3