Напишiть листа подрузi використовуючи вставнi слова. ПЛiiiiiiiiiiЗ! Потрiбно на завтра!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люба подруга, пробач, що так довго не писала тобі. Річ в тому, що ми переїхали в новий будинок і твоя адреса ледь не загубилась. Але, як бачиш, усе обійшлось, тепер труднощі позаду. Я дуже за тобою сумувала, мені так не вистачало твоєї підтримки... Я дуже хочу з тобою побачитися, тому, якщо зможеш,звичайно, приїзджай до мене у гості, ми з родиною будемо дуже раді тебе бачити, адже пройшло вже багато часу з тих пір, як ми не зустрічались. Я маю тобі багато чого розповісти. Цілую, обіймаю, до зустрічі! Назавжди твоя подруга (ім'я)