Напишіть мені лексичне значення слова імперія! Будь ласка пишіть на українській мові!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Імпе́рія  ( imperium — «наказ, верховна влада, управління, держава») — історична форма державно-політичного утворення. Є декілька як сучасних, так і застарілих визначень цього поняття.
Гость
Імперія- держава, яка живе та розширюється за рахунок військових походів, війн, грабіжу.