Напишіть міні-твір на тему «Чи всі справи потрібно доробляти?» (5-7 речень). Як ви розумієте прислів’я: «У всякої Федорки свої одговорки»?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку потрібно доробляти справи до кінця, тому що, як би всі залишали недороблені справи, то світ був би зовсім інший. Звичайно, потрібно це робити, бо потім стає легше і оточуючим і тобі. Це і тобі краще, бо вже на одну справу буде менше.