Напишіть міні-твір на тему «Про що я дізналася в супермаркеті».(з висновком)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дуже багато продуктів у наш час роблять неякісно або порушуються елементарні правила виробництва та зберігання. Моя подруга влаштувавшись на роботу в супермаркет розповіла мені про деякі хитрощі, до яких вдаються нечесні продавці. Часто до великих супермаркетів завозять браковані товари і продають їх необачним споживачам з великими знижками. Та чи приносять ці знижки користь? У більшості випадків покупці несуть лише збитки, і добре коли цізбитки лише матеріальні, а не фізичні. Стаються ще випадки коли продавці переклеюють цінники і при вимозі пред"явити документи на товар,  нехтують обов"язками.  Я вважаю, що це в вищий мірі недобросовісно, так як спричиняю шкоду людям. І тому даю всім пораду, бути обережними і не купувати товари сумнівної якості, без документів і з шаленим знижками, за якими криються маркетингові капкани.