Напишіть невеликий твір роздум (5-7)речень на тему "вірний приятель то найбільший скарб" викорастивши 3 слова з довідки ДОВІДКА. Чесний совістний безкорсливий радісно щасливий улесливий заздрісний захисник доблесний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не є багато хороших друзів які б могли допомогти в скрутну ситуацію.   Вірний друг повинен бути чесним,совісним,безкорисливим.Якби всі були такими.Такий є справжній друг.Але бувають друзі які дружать стобою заради власної вигоди.Таки друзі є заздрісні,злі,вони говорять не правду.А інколи вони пропонують алкоголь наркотики.Тому дружіть с хорошими друзями.І цінуйте те що вони справжні друзі.