Напишіть пліз твір опис зовнішності товариша використовуючи дієприкметникові звороти!!!Пліз дуже треба на завтра!! пліз пліз пліз
Напишіть пліз твір опис зовнішності товариша використовуючи дієприкметникові звороти!!!
Пліз дуже треба на завтра!! пліз пліз пліз
Ответ(ы) на вопрос:
у мене є найліпший з усіх товариш. це наталка,наділена талантом художника. вона є моєї подругою з дитинства. наталка - та людина,що знає про мене все: від а до я. з нею ми проводимо безліч часу,так швидко минаючого. але час,проведений з наталею, - безцінний. в що до неї конкретніше,то це дівчина з довгим карим волоссям,виблискуючим на сонці,з таким ж карими великими очима. личико у неї ну як у маленької дитини: завжди усміхнене,щасливе. це людина,заряджаюча кожного своєїю шаленою енергією. кожен,хто близко має змогу з нею поспілкуватись,одразу визначає її як якусь осоьливу,унікальну дитину. я знаю,що наталка назавжди залишиться у моєму серці,сповненому палкою дружелюбною до неї любові.