Напишіть позовну заяву від імені Ніф Ніфа із сказки про трьох поросят , дерев'яному будинку якого Вовк заподіяв шкоди. Буду дуже вдячний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                            До голосіївського  районного суду м.                                                               Києва                                                             Позивач: Ніф Ніф, м. Київ,                                                             Дерев'яний будиночок, тел. 055-555-55                                                             Відповідач: Вовк, м. Київ, вул. Ліс, тел.                                                                   033- 333-33                                                         Позовна заява                          про відшкодування матеріальної та моральної шкоди Я, Ніф Ніф, власник дерев'яного будиночку у м. Києві. 1 січня 2016р. перебуваючи у власному дерев'яному будиночку, я відчув землетрус, який був спричинений надзвичайно сильним подихом (свистом) Вовка. У ст. 22 ЦК України передбачено збитками, які підлягають відшкодуванню у повному обсязі, є „...втрати, які особа могла зазнати у зв'язку зі знищенням майна". А також спираючись на ст. 23 ЦК України "Про відшкодування моральної шкоди", сплатити її у грошовому розмірі. Враховуючи вище сказане, та керуючись ст. 22, 23 ЦК України, ПРОШУ: 1. прийняти до розгляду позовну заяву 2. Стягнути з відповідача на користь позивача (Ніф Ніфа) 1000грн, відшкодування матеріальної шкоди 3. Стягнути з відповідача на користь позивача 1000грн. відшкодування моральної шкоди 01.01.2016                                      Підпис                                           Ніф Ніф