Напишіть речення з прислівниками:завглибшки,завбільшки,завдовжки,завтовшки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він був завглибшки з піваршина.Середина човна — три метри завдовжки..Хатка, завбільшки сорок квадратових аршин.Мішки з ремінної шкіри завтовшки 3,5 - 4 мм
Гость
Перші свердловини в Чернігові завглибшки до 250м були відомі по всій Україні. Крупинки граду були завбільшки з м'яч для настільного тенісу. У Динозаврів був хвіст завдовжки в декілька десятків метрів. Дерево завтовшки 10 метрів впало на землю після великого буревію.