Напишіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: Fе -»FeCl3 -»Fe(OH)3 -» Fe203 -» Fe - больше FeCl2 -» Fe(OH)2 - больше FeO Fe; Na -* Na202 - больше Na2O-» NaOH -» Na2C03 - больше NaHC03 -» NaN03 -» NaN02 Si...

Напишіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: Fе -»FeCl3 -»Fe(OH)3 -» Fe203 -» Fe -> FeCl2 -» Fe(OH)2 -> FeO Fe; Na -* Na202 -> Na2O-» NaOH -» Na2C03 -> NaHC03 -» NaN03 -» NaN02 Si-» Si02 -> Na2Si03-» H2Si03-» Si02-» Si -» Mg2Si -» SiH4.
Гость
1) 2Fe + 3 Cl2= 2 FeCl3 FeCl3 + 3NaOH= Fe(OH) 3 +3 NaCl Fe(OH)3 ( нагревание) = Fe2O3 +H2O Fe2O3= Fe + O2 Fe + 2HCl= FeCl2 + H2 FeCl2 +2 NaOH= Fe (OH)2 + 2 NaCl Fe(OH)2 = FeO + H2O FeO= Fe + O2 2) Na + H2O= Na2O2 Na2O2 + H2O= Na2O + H2O Na2O + H2O= NaOH+ H2 2 NaOH + CO2 = Na2CO3 Na2CO3 + CO2 +H2O= NaHCO3 NaHCO3 + HNO3 = NaNO3 + CO2 + H2O 3) Si + O2 = SiO2 SiO2 + 2 NaOH= Na2SiO3 +H2O Na2SiO3 + H2CO3= H2SiO3 +Na2CO3 H2SiO3= SiO2 + H2O SiO2 = Si + O2 Si + Mg = Mg2Si Mg2Si + 4HCl = SiH4 + MgCl2