Напишіть рівняння реакцій,необхідні для здійснення перетворення.                                          СаС2--- больше С2Н2--- больше  С2Н4--- больше С2Н4СI2                                                                  ...

Напишіть рівняння реакцій,необхідні для здійснення перетворення.                                           СаС2---> С2Н2---> С2Н4---> С2Н4СI2                                                                         I                                                                    С2Н5ОН
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CaC2 + 2H2O ---> Ca(OH)2 + HC≡CH↑ HC≡CH + Н2 ---(Pd/BaSO4/хинолин)---> СН2=СН2 СН2=СН2 + Cl2 ---> CH2Cl-CH2Cl CH2=CH2 + H2O ---(H+)---> CH3-CH2OH