Напишіть текст на тему "я українка" такий, ща реально вивчити :D

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я Українець . Я дужу люблю і поважаю свою країну.В Україні мені подобається її гарна милозвучна мова яка лине з вуст українців,визначні місця , гарні високі гори на Закарпатті . Україна це Батьківщина багатьох письменників,поетів,авторів пісень. Україна славится своїми традиціями і веселими піснями.Я патріот своєї країни.Любіть ,поважайте і пишайтеся  своєю країною,адже кожна країна по своєму красива.