Напишіть твір до 19.00 на тему одну з всіх • «Справжні цінності в житті людини» (за повістю В. Ко-роленка «Сліпий музикант»)». • «Сила справжнього кохання в повісті «Сліпий музикант» В. Короленка». • «Виклик долі й шлях до щаст...

Напишіть твір до 19.00 на тему одну з всіх • «Справжні цінності в житті людини» (за повістю В. Ко-роленка «Сліпий музикант»)». • «Сила справжнього кохання в повісті «Сліпий музикант» В. Короленка». • «Виклик долі й шлях до щастя Петра Попельського». • «Роль близьких людей у долі Петра Попельського».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Любовна тематика, так чи інакше, пронизує кожен художній твір. Він завжди присутній у романах, повістях, оповіданнях, навіть якщо не є основною. Напевно, так відбувається тому, що людина принципово не може жити поза сферою почуттів. У книзі В. Г. Короленка «Сліпий музикант» розповідається про сліпого від народження хлопчика, який виявився дуже талановитим музикантом. Але склалася чи б доля героя настільки ж вдало, родись він в іншій родині? Автор дає однозначну відповідь у своєму творі, коли Петрусь виявляв всі ознаки підліткового віку, намагався відмовитися від близьких, то дядько Максим знайомить його з убогим сліпим, і свідомість племінника стає на місце. Тема кохання представлена ​​в історії «Сліпого музиканта» дуже багатошарово. По-перше, це безумовна любов матері, яка намагалася, як могла, розфарбувати життя хлопчика-інваліда фарбами, вона допомагає займатися йому музикою. Друга лінія – спілкування з дядьком. Максим сам втратив ногу в боях – це зблизило його і племінника. В образі дядька Максима Короленка відбив ідеал батьківській любові: мудрою, непохитною і, якщо необхідно, повчальної. І, нарешті, Евеліна – сусідська дівчинка, з якою герой познайомився ще в дитинстві, потім намагався відштовхнути, відчуваючи свою неповноцінність. Але почуття дівчини витримали перевірку часом і непростим характером Петра. Говорячи про любов, важко не сказати про те, що відчував сам головний герой. Він любив своїх близьких. Однак йому було потрібно час, щоб дозволити собі любити відкрито, без почуття провини перед оточуючими, щоб впустити саме це почуття у своє серце.