Напишіть твір на 1.5 стор на тему "Чи варто берегти кохання"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю що кохання берегти варто. Але варто берегти тільки справжнє кохання. Що таке справжня любов? Це не просто закоханість чи дружба це почуття яке переповнює тебе коли ти бачиш цю людину. Є така легенда що кожна людина на планеті має свою половинку , за своє життя вона має її знайти. Саме з тою половинкою людина буде почуватися щасливою. Кохання варто поважати,берегти але тільки справжнє кохання. Кожна людина має право на помилку. Тому й стільки розлучень. Справжнє кохання приносять янголи , тому бережи його !