Напишіть твір на тему. Чи потрібні Україні сильні ліері від 8 речень       46 балів даю!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна занепадає... Дехто має враження що нинішня влада ні нащо не здатна! Може цей правда, ми бачимо наслідки! Що робиться довкола без мудрих , справедливих лідерів! Я вважаю що Україна потребує сильних лідерів. Нам потрібно світле майбутнє з добрими поводирями, які нас захистять. Ми говоримо "ні" корупції! Ми говоримо "так" справедливо підрахованих голосів на чесних лідерів! Думаю тямущі лідери розставлять в УКраїні порядок, і залучать схід до заходу!