Напишіть твір нв тему "Мої роздуми над творами зарубіжної літератури про війну" За повістями "Альпійська балада", " Зінка", "Нас не нужно жалеть" Або наступний твір на тему "Мій улюблений герой роману Айвенго"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вiйна це дуже погано, Люди вмирают нема роботи нема можливастi погуляти, Коли хто сь iз родичив на вiйни ти за них переживаешь думоешь коли вiн приде до тебе в гостi , Ти дуже рад коли вiйна кiнчаеться