Напишіть твір у художньому стилі на тему "Весняні краєвиди", використовуючи подані вислови.Озерця, наче небесні очі; бурулька, як кришталь; мороз, ніби майстер-різьбяр; краплинки, як діаманти; тепле сонечко, як матуся; небо, як...
Напишіть твір у художньому стилі на тему "Весняні краєвиди", використовуючи подані вислови.
Озерця, наче небесні очі; бурулька, як кришталь; мороз, ніби майстер-різьбяр; краплинки, як діаманти; тепле сонечко, як матуся; небо, як блакитний серпанок.
Ответ(ы) на вопрос:
Весняні краєвиди
Прийшла вена. Почало розпускатися листя. Озерця відтанули від шару
льоду, вони стали неначе небесні очі, як діаманти. Небо як бликитний серпанок, як кришталь показувало що прйшла така очікувана весна. Вже почало гріти тепле сонечко яке зробило так щоб зник мороз, зникли бурульки. Ніби майстер-різьбяр, тонкою працею весна розпустила дерева, деякі квіти... Як матуся вона почала зігрівати землю, огортати її в свої обіми, наче це її дитина. Весною перед людиною розкриваються цікаві, та захоплюючі краєвиди. Здається що ти знаходишся у казці, про прекрасну природу. Та подумки розумієш що весна - це одна з найдивовижніших пір року.