Напишіть твір за поданим початком. Україна – рідний край, моя Батьківщина. Тут жив

Напишіть твір за поданим початком. Україна – рідний край, моя Батьківщина. Тут живу я і мої батьки. І тут живе талановитий, працьовитий, співучий народ – українці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі - в нашій славній Україні.   Як і для кожного з нас, Батьківщина для мене - це місто, де я народився і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів.  Нехай рідна земля пошле нам силу для життя. Подивімося на голубе небо і поглянемо на трепетну Землю, - і тоді відкривається нам на зелено-голубому лоні планети край, що нагадує собою серце, - і це Україна, співуча рідна моя земля.