Напишите, что означают эти слова плиииз. Полис- Ареопаг- Архонты- Демос-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Полис- город-государство Ареопаг- совет знати Архонты-правители полиса, судьи (9 человек) Демос- простой народ. Всё :)
Гость
Поліс-місто-держава, особлива форма суспільства, типова для Давньої Греції і Древньої Італії. Ареопаг-вищий судовий і контролюючий орган Стародавніх Афін. Архонти-9 найважливіших урядовців із широкими повноваженнями у Стародавніх Афінах. Демос-вільне населення давньогрецьких міст-держав, яке володіло громадянськими правами на відміну від рабів, метеків, періетеків.