Напишите диалог на тему школьная жизнь на украинском.пожайлуста!срочно!даю 60 баллаовя не шучу!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одинатикоасниці на перерві -Привіт,подруго! -Привіт,як ся маєш? -Все добре,ти сама як? -Добре,вирішила вже до якого вузу вступатимеш? -Так,хочу стати дизейнером одягу -Не знала,що ти маєш творчі здібності,ти ходиш до художньої школи? -Рік назад закінчила,а ти куди вступатимеш? -Я ще з дитинства мрію стати лікарем-хірургом,але не знаю чи складу екзамени -У тебе все обов'язкого вийде,головне вірити в себе -Дякую за підтримку,чому обрала саме цю професію? -Мені подобажться створювати щось нове,цікаве та незвичне,а батьки схвалюють твій вибір? -Звісно,вони поважають його та підтримують мене -Це найголовніше,ой вже дзвінок -Пішли у клас швидше