Отредактировать предложение 1. Більше семи десяти відсотків студентів успішно здали сесію. 2. На протязі двохтісячного року при кафедрі працювала досліджувана група. 3. Прохожі затримувались біля поштового ящика і вчитувалися в...

Отредактировать предложение 1. Більше семи десяти відсотків студентів успішно здали сесію. 2. На протязі двохтісячного року при кафедрі працювала досліджувана група. 3. Прохожі затримувались біля поштового ящика і вчитувалися в об'яву. 4. У місті збудован новій торгівельний центр. 5. Студент пішов в бібліотеку за потрібною книжкою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Більше сімдесяти відсотків студентів успішно склали сесію. 2. Протягом двохтисячного року при кафедрі працювала досліджувальна група. 3. Перехожі затримувалися біля поштової скриньки і читали об`яву. 4. У місті побудований новий торговий центр. 5. Студент пішов до бібліотеки за потрібною книжкою