Напишите как читается этот стих на английском плиз! White sheep, white sheep,On a blue hill,When the wind stops,You all stand still.When the wind blows,You walk away slow.White sheep, white sheep,Where do you go?

Напишите как читается этот стих на английском плиз! White sheep, white sheep, On a blue hill, When the wind stops, You all stand still. When the wind blows, You walk away slow. White sheep, white sheep, Where do you go?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уайт шип, Уайт шип, Он э блю хилл, Уэн уи уинд стопс, Ю ол стэнд стилл. Уэн зэ уинд блоус, Ю уок эуэй слоу. Уайт шип, уайт шип, Уэа ду ю гоу?
Гость
Вайт шип вайт шип Он э блу хил Вэн зе винд стопс Ю ол стэнд стил Вэн зе винд блоус Ю волк эвэй слоу Вайт шип вайт шип Вэр ду ю гоу?