НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ ) On busy summer's days, thousands planes travel through skies. To make sure everything runs smoothly, there are air traffic control centres. In addition, ev...

НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ ) On busy summer's days, thousands planes travel through skies. To make sure everything runs smoothly, there are air traffic control centres. In addition, every airport has an air traffic control tower.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Он бизи самер дэйс,фёзнтс плэйнс травэо фру скайс. ту мейк соу еверисинг ранс смотли, зей ра э трэффиг контрел сентрим. ин эдититон евери ипорт рэс эн э траффик контрел тайвэ.