Напишите как читаетсяI'd sit alone and watch your light, My only friend through teenage nights And everything I had to know I heard it on my radio. You gave them all those old time stars Through wars of worlds - invaded by Mars...

Напишите как читаетсяI'd sit alone and watch your light, My only friend through teenage nights And everything I had to know I heard it on my radio. You gave them all those old time stars Through wars of worlds - invaded by Mars You made 'em laugh - you made 'em cry, You made us feel like we could fly Radio... So don't become some background noise, A backdrop for the girls and boys, Who just don't know or just don't care, And just complain when you're not there You had your time, you had the power, You've yet to have your finest hour
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я бы сидеть в одиночестве и смотреть ваш свет мой единственный друг через подростковой ночей и все, что я должен был знать, я слышал его на моем радио. Вы дали им все эти старые звезды времени через войн миров - вторглись Марса Вы сделали 'em смеяться - вы сделали их плакать, Вы заставили нас чувствовать, что мы могли летать Радио... так что не стали одними фоновый шум фон для девочек и мальчиков, которые просто не знают или просто не волнует и только жаловаться, когда вы не там у Вас было время, вы имели власть Вы еще иметь свой звездный час
Гость
сит элон энд вотч йор лайт май онли