Напишите мини сочинение на тему моя любимая телепередача (Comedy woman ).На английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite TV program is "Comedy Woman". I like it because it's funny/interesting/cool/my favorite actors are starring there. Also I'vegot many spare/free time in the evening, so I can watch it almost everyday! I think it's the best program ever!!!