Напишите мне топик на английском на тему "my summer holidays" пожалуйста мне на сегодня

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello! I would like to tell you about my summer holidays.  I go with my parents to the sea and have a good time there. We see dolphins! They are so big and so beautiful. Also, we went to many museums and learned a lot of the new.