Напишите на казахском рассказ я пошла в магазин и купила компьютер ну почему зачем и все такой пжт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен дүкенге бардым. Дүкенде компьютер сатып алдым. Өйткені компьютермен достармен, туыстармен сөйлесуге болады. Қалай дисіздер,солай! Скайп деген приложение бастырасыз сосын сөйлесесіздер. Ішін пысса компьютерден оыйн ойнауға болады, бірақ жарты сағат! Өйткені көз зрениясын құртады. Тағы компьютермен көптеген мамандықтар қолданады. Cондықтан компьютер пайдалы!
Гость
Бүгін мен дүкеннен компьютер сатып алуға бардым. Қазіргі кезде компьютер өте қажет, компьютерсіз тіпті мүмкін емес. Мен компьютерден сабаққа керек тақырыптар іздеймін. Достарыммен сұқбаттасамын. Компьютердің өте қажет екенін айта берсең ол бір үлкен тізім болады. Сондықтан мен бүгін іздегенімді таптым, дүкеннен компьютер сатып алдым.