Напишите на казакском мой любимый телеканал. можете выбрать любой канал

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің сүйікті телеарнасы «Пятница» болып табылады. Бұл теледидар сияқты білім беру бағдарламаларын көрсетеді «Орел және решка». Дегенмен олар балалар мен ересектерге де қызықты болады, ол әр түрлі сериясы мен фильмдер көрсетеді. Тек денсаулығы туралы бағдарламаларды көрсетеді. Ол ең қызықты және пайдалы арна.