Напишите письмо другу из России в Белоруссию , на английском языке !!!!! пожалуйста !!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello ... How are you?I am fun.Today i go to school and I do my homework.Do you go to school. I go to English and I like English.Goodbuy! You're (напиши имя)
Гость
Hello my dear friend from Belarus!How are you?How was your day?I would be happy if the answer?waiting for an answer))