Напишите письмо другу из-за границы.(150-200слов) -Последние новости о себе -Предложить встретиться где-то -Некоторые новости о друге или семье

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я только маленький могу: Hello Alex!! Danil from Russia writes to you. How you live? At me everything is excellent. At the end of a quarter received on all five!! And you? To me bought a new backpack. And still I will go on vacation to the grandmother. Write. Your friend Danil.