Напишите письмо другу в настоящем времени на английском 50-60 слов умоляю 3 иначе по английскому выйдёт!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, Justin! How are you? Do you have a new friends? How are you study? Do you like a new school? What are you doing? What's news? I miss you so much. Sometimes I need you help. When you come to home? When you come to home, we go to cinema and pizza cafe , okay?