Напишите пожааалуйста iдейно-художнiй аналiз поеми "Стояла я i слухала весну"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жанр: Пейзажна лірика. Ідея: Віра в перемогу світла над темрявою, життя - над смертю. Тема: Любов до навколишнього світу. Зміст: Поетеса розповідає про прихід весни, яку вона сприймає і зором, і слухом. Весна співає ''про любов, про молодощі, радощі, надії''. Спів збігається з мріями автора. Художні прийоми: уособлення, метафора; синтаксичні засоби; інверсія, безсполучниковість.