Напишите пожалуйста про актуальные проблемы законодательства (на пять минут чтен

Напишите пожалуйста про актуальные проблемы законодательства (на пять минут чтения), заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Актуальні проблеми законодавства це корупція і не досконалість судової системи.Також повільне ухвалення законів .Та те не виконання їх.Якби прибрати хоча б одну з цих проблем держава одразу б покращила умови для життя , але на жаль не усе так легко.