Напишите пожалуйста реферат на тему обычаи казахского народа на казахском языке !

Напишите пожалуйста реферат на тему обычаи казахского народа на казахском языке !(большой) Пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ халқында не көп, салт-дәстүр, жоралғы көп .  Нәресте денеге біткеннен басталады, ол құрсақ той деп аталады. Нәресте дүниеге келгенде, шілдехана болады. Онан соң дәстүр бойынша бала қырқынан шығады, тырнақ, шаштары алынып, бесікке салынады, яғни бесік той болады. Тіл ашар, ер балдарды сүндетке отырғызу. Жаңа үйге кіргенде қоныс той. Екі жасты атастыру. Айта берсе толып жатыр. Сол дәстүрдің озығын пайдаланып, тозығынан аулақ болайық.