Напишите пожалуйста 10 предложений на английском языке ,,моя будущая профессия психолог,,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In the future I would like to become a psychologist .I think this is a very useful profession .since childhood, I already knew what I'd be.I think when I grow up I'll be a very good psychologist.I think it will help many people!