Напишите пожалуйста 3 вопроса с must и ответы к ним и 3 вопроса с have to и ответы к ним!! Пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do you have a milk? Yes I have. Do you have an Ise cream? No I haven't. Do you have a phone? Yes I have. Do you must to take that book? No I don't. Do you must to eat? Yes I do. Do you must to do your homework? Yes I do