Напишите пожалуйста 5 пословиц про музыку , на казахском языке.10 баллов!!!!))

Напишите пожалуйста 5 пословиц про музыку , на казахском языке. 10 баллов!!!!))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нан болса ан де болады Кулактан шыгып бойды алар асем анмен татти куй
Гость
1Базар — бай, алушы — кедей.2.Қазарсың арықты, көрерсің жарықты.3Алмас қылыш майданда серік, асыл сөз майданда да, сайранда да серік. 3.Түйесі жоқ ауылға тайлақ атан көрінеді. Только 3 больше незнаю