Напишите, пожалуйста , 8 вопросов на английском в past simple ,со словами:find,get,see,eat,watch,read,phone,meet.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did you find a coin in the school yesterday? Did Ben get married two years ago? Who didn't see Tanya for many years? Why they don't remember, what they ate 4 hours ago? When we watched this film? How many books did you read on holidays? Who phoned you yesterday? Where did you meet them?