Напишите пожалуйста диалог что бы в нем опысывалась любимая одежда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello, Jane! -Oh, hi! Haven't seen you for ages. -Im so happy to meet you. By the way, where did you buy such a nice green dress? -Sorry, I dont remember exactly. Its my favorite dress. -And my favorite dress is blue, with a picture of a sunflower. Lets go to the cafe! -OK.