Напишите пожалуйста этот текст ,русскими буквами!Очень срочно!You'll never know how it feels inside So many reasons why I've been feeling down and complicated As I look inside my head V očeh gori moj in tvoj sijaj Če to si dovo...

Напишите пожалуйста этот текст ,русскими буквами!Очень срочно!You'll never know how it feels inside So many reasons why I've been feeling down and complicated As I look inside my head V očeh gori moj in tvoj sijaj Če to si dovoliš Prvi se koraki težki zdijo A nočem, da zbežiš And I can see the light, your light It's shining on me And I'm ready to be an angel oh your angel I'm looking for you and I know I can see the light Uuuuu in your eyes Haaaa... V očeh gori moj in tvoj sijaj Če to si dovoliš Prvi se koraki težki zdijo A nočem, da zbežiš In vedi, da sem Zate tukaj zdaj Ker skupaj je lahko Ko hudo je, roko mi svojo daj Da stisnem te močno Nisi sam! Zato sva tu in zdaj Da kdaj, polepšava dan Za ljudi, ki ne znajo k sanjam In poklanjam ti ta svoj nasmeh Veš, nikoli res nisi sam Nisi sam! Zato sva tu in zdaj Da kdaj, polepšava dan Za ljudi, ki ne znajo k sanjam In poklanjam ti ta svoj nasmeh Veš, nikoli res nisi sam Nisi sam!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ty nikogda ne uznayesh', kak eto chuvstvuyetsya vnutri. Tak mnogo prichin, pochemu ya chuvstvuyu sebya opustoshennym i zaputannym. Kak ya zaglyadyvayu v svoyu golovu. V ochekh gori moy v tvoy chas. Chtoby vernut'sya k prezhnim vremenam. I ya, i ty YA vizhu tebya, i ya znayu, chto mogu videt' svet Uuuuu v tvoikh glazakh ... Khaaaa ... V ochekh gori moy v Tvoj sijaj Če to si dovoliš Prvi se koraki težki zdijo A nočem, da zbežiš In vedi, da sem Zate tukaj zdaj Ker skupay je lahko Ko hudo je, roko mi svojo daj Da stisnem te močno Nisi sam! Zato sva tu v zday Da kday, polepshava za Dan za luyu, ki ne znay k sandzham V poklanam ti ta svom namakhe Vesh, nikoli res nisi sam nisi sam! Zato sva tu v zday Da kday, polepshava za Dan za luyu, ki ne znay k sandzham V poklanam ti ta svom namakhe Vesh, nikoli res nisi sam nisi sam! не знаю правильно или нет, но вроде правильно)