Напишите пожалуйста как читается по английски русскими буквами!!! this summer I was at camp. There was a lot of fun. I participated in competitions and games. I really liked it.It was not forgotten.
Напишите пожалуйста как читается по английски русскими буквами!!!
this summer I was at camp. There was a lot of fun. I participated in competitions and games. I really liked it.It was not forgotten.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зис самер я вос ат кэмп . зеэ воз а лот оф фан. я патисипадет ин компедишнс энд геймс. ай реали лайк ит. ит вос нот форготен.
Гость
вис саммэ ай воз э кямп.зер воз э лот оф фан .ай патисипейтид ин кампетишинс энд геймс.ай рили лайкд ит.ит воз нот форготен