Напишите пожалуйста как читается текст русскими буквами например: ви мист хелп и т.д. we must help Mum about the house we must get up at 7 am And we must got to bed at 9.30 pm we must wash the dishes after meal we must not forg...

Напишите пожалуйста как читается текст русскими буквами например: ви мист хелп и т.д. we must help Mum about the house we must get up at 7 am And we must got to bed at 9.30 pm we must wash the dishes after meal we must not forget to walk Freddie we must be nice to the failly and friends yes we must not forget to say Please Thank you! and I,m sorry!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знаю только несколько. ве маст хэлп мам Эбоут зе хоусе ви маст гет ап эт 7 эм . энд ви маст гот то бэд эт пм