Напишите пожалуйста небольшой текст про "Менің туған күнім"(моё день рождение)НА КАЗАХСКОМ!ЗАРАНЕЕ СПАСИБО

Напишите пожалуйста небольшой текст про "Менің туған күнім"(моё день рождение) НА КАЗАХСКОМ!ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин туган куним(дата рожение).Маган менин туган куним оте унайды. биздин уйге менин туыстарым немесеидостарым келеди . Маган силыктар силайды.Мкган биз барлымыз жиналып отырган оте унайды.